Azt szeretem Csabában, hogy a problémát mindig holisztikusan közelíti meg. Sokat kérdez és a kezelés közben is mindent elmagyaráz, mit miért csinál. Utána azt is elmondja, milyen gyakorlatokkal tudom az eredményt fenntartani és akár javítani is. Csak ajánlani tudom!